fbpx
Paragan Trucks s.r.o.
Paragan Models Paragan nástavby Profesionální nástavby
Řidiči znají rozdíl.
Speciální dodávky na míru.
Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru.
Paragan Novinky Reference Co je nového u značky Paragan

Pátý EUROBOX pro BAT ANDRLE

Naše firma se zabývá prodejem a přepravou drobných zvířat a krmiv do zahraničí. S užíváním Euroboxu máme jedině dobré zkušenosti, v tuto chvíli budeme montovat již pátý v pořadí.

 

Výhody Euroboxu pro nás jsou veliké, oproti klasické skříňové dodávce má Eurobox mnohem lépe využitelný nákladový prostor, rovné nesbíhající se stěny (boky) a  výšku. Příjemná je i nižší nakladací výška podlahy. To vše tvoří výbornou kubaturu, které nelze v klasické dodavce dosáhnout. Pro naši firmu je velice důležíte auto upravit podle speciálních požadavků, těmto požadavkům Eurobox bez problému vyhoví, jedná se o dodatečnou montáž příček, dveří, oken,ventilátorů, montáže chladícího nebo topného zařízení. U klasické dodávky je toto všechno mnohem větší problém. Eurobox máme většinou rozdělený na 2 části, tzv. teplou a studenou část.

 

Velmi oceňujeme spaní pro řidiče, které je součástí nástavby a s Euroboxem tvoří v podstatě jeden kompaktní kus. Což je nejen estetické, ale zaroveň to přispívá k mnohem lepší aerodynamice při jízdě a snížené spotřebě. Naše firma je na trhu již řadu let a vyzkoušeli jsme mnoho klasických vozů, i nástaveb. Eurobox je pro nás to nejlepší řešení, které přesně vyhoví naším specifikacím a požadavkům.

 

Radek Andrle
majitel společnosti
katalog sklad