fbpx
Paragan Trucks s.r.o.
Paragan Models Nástavby Paragan Ve váhové kategorii od 3,5t do 26t
Řidiči znají rozdíl.
Speciální dodávky na míru.
Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru. Speciální dodávky na míru.

Skříňové nástavby Vyberte si to nejlepší pro Váš byznys

Detail

Jeden z nejčastěji dodávaných typů skříňových nástaveb vyznačující se velmi nízkou hmotností a vysokou odolností. Nástavba poskytuje výrazně lepší bezpečnost přepravovaného nákladu (nejenom vůči klimatickým podmínkám) než je tomu u valníkových plachtových nástaveb. Nástavba je určena pro celou řadu podvozků vozidel ve váhové kategoriiod 3,5t do 26t.

Detail

Plywoodový typ nástaveb se vyznačuje velmi vysokou odolností proti poškození a je zhotoven z celoplošných překližkových panelů s oboustrannou laminací. Panely jsou hygienicky nezávadné. Pro vyšší váhu nástavby je využívána u vozidel o celkového hmotnosti od 5t do 26t. Nejčastější převoz zboží probíhá v transportních klecích, či vozících.

Detail

Izotermický typ nástaveb je zhotoven z kvalitních celoplošných polyuretanových panelů s oboustrannou laminací v sílách 20-50 mm, dle požadovaného tepelného odporu směrem k přepravovanému zboží. Panely jsou hygienicky nezávadné opatřené potravinářským atestem. Nástavbu je možné osadit na všechny váhové kategorie vozidel.

Detail

Pekařská skříňová nástavba je určena pro celodenní rozvoz potravin. Její funkčnost zajišťuje systém více párů bočních dveří, které zjednodušují nakládku a vykládku pečiva v průběhu celého dne. Nástavba je tvořena celoplošnými polyuretanovými panely s oboustrannou laminací. Panely jsou hygienicky nezávadné a opatřené potravinářským atestem. Nástavba se nejčastěji osazuje na vozidla v hmotnostech od 3,5t do 6t.
katalog sklad